Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Zamówienia publiczne - Aktualne


Podstrony:
 • Zawiadomienie 7/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na przeprowadzenie 96 godzin zajęć z dogoterapii dla 12 dzieci z autyzmem i sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt.”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zawiadomienie 6/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na przeprowadzenie 20 aktywnych koncertów muzycznych o charakterze terapeutycznym dla 12 dzieci z autyzmem i sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt.”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zawiadomienie 5/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na przeprowadzenie 30 warsztatów tanecznych o charakterze terapeutycznym dla 12 dzieci z autyzmem i ze sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt.”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”.
 • Zapytanie ofertowe 9/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie 20 aktywnych koncertów muzycznych o charakterze terapeutycznym dla 12 dzieci z autyzmem i sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt. ”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zapytanie ofertowe 8/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie 30 warsztatów tanecznych o charakterze terapeutycznym dla 12 dzieci z autyzmem i ze sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt.”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zapytanie ofertowe 7/2019
  Zapytanie ofertowe na dostawę artykułów spożywczych. Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę artykułów spożywczych do stołówki szkolnej.
 • Zapytanie ofertowe 6/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie 96 godzin zajęć z dogoterapii dla 12 dzieci z autyzmem i sprzężeniami uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt.”Na drodze rozwoju-wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zapytanie ofertowe 5/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na wykonywanie czynności Koordynatora w ramach projektu pt. „Na drodze rozwoju - wspomaganie i rozbudzanie aktywności dzieci z autyzmem i sprzężeniami”
 • Zawiadomienie 4/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na zakup i dostawę pomocy do prowadzenia zajęć , dla dzieci z autyzmem, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach realizacji projektu pt. "Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”.
 • Pytanie Wykonawcy i odpowiedź zamawiającego - dotyczy zapytania ofertowego 4/2019
  Pytanie Wykonawcy i odpowiedź zamawiającego - dotyczy zapytania ofertowego Nr 4/2019
 • Zapytanie ofertowe 4/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, ul. Jagiellońska 69 zaprasza do złożenia oferty na zakup i dostawę pomocy do prowadzenia zajęć w ramach realizacji projektu pt. "Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego” dla dzieci z autyzmem, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie.
 • Zawiadomienie 3/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty. Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie informuje o wyborze oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie 10 teatrzyków edukacyjnych o charakterze terapeutycznym „Moc bajek”, dla dzieci z autyzmem, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. "Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”
 • Zapytanie ofertowe 3/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do złożenia oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie 10 teatrzyków edukacyjnych o charakterze terapeutycznym „Moc bajek”, dla dzieci z autyzmem, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Przedszkola Specjalnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. "Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”
 • Zawiadomienie 2/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na wykonywanie czynności Koordynatora w ramach projektu pt. „Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”
 • Zapytanie ofertowe 2/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na wykonywanie czynności Koordynatora w ramach projektu pt. „Dziecko w wieku przedszkolnym jako aktywny odbiorca życia kulturalnego i społecznego”
 • Zawiadomienie 1/2019
  Zawiadomienie o wyborze oferty na wykonanie robót remontowo – malarskich i posadzkarskich w budynku PZS i PS w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej 69.
 • Zapytanie ofertowe 1/2019
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Legionowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie robót remontowo –malarskich i posadzkarskich w budynku PZS i PS w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej 69.
 • Zawiadomienie 13/2018
  Informacja o rozstrzygnięciu ofert na świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych ul. Jagiellońska 69 w Legionowie
 • Zawiadomienie 12/2018
  Zawiadomienie o wyborze oferty na zakup i dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania, i sprzętu towarzyszącego dla Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, ul. Jagiellońska 69.
 • Zawiadomienie 11/2018
  Zawiadomienie o wyborze oferty na dostawę artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych ul. Jagiellońska 69 w Legionowie. .
 • Zapytanie ofertowe 13/2018
  Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę sprzętu komputerowego, oprogramowania, i sprzętu towarzyszącego dla Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie ul. Jagiellońska 69.
 • Zapytanie ofertowe 12/2018
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług z zakresu medycyny pracy.
 • Zawiadomienie 10/2018
  Zawiadomienie o wyborze oferty na wykonanie robót remontowo –malarskich i posadzkarskich w budynku PZSiPS w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej 69.
 • Zapytanie ofertowe 11/2018
  Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie mgr Ewa Lewicka zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę artykułów spożywczych do stołówki szkolnej.

Wytworzył:brak danych, data: 09.11.2016 r., godz. 13.45
Wprowadził:Adam Podemski, data: 14.10.2013 r., godz. 08.37
Ostatnia aktualizacja:Julita Oktaba, data: 15.11.2016 r., godz. 13.40
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
15.11.2016 r., godz. 13.40Julita OktabaEdycja strony
15.11.2016 r., godz. 13.38Julita OktabaEdycja strony
15.11.2016 r., godz. 13.32Julita OktabaEdycja strony
02.09.2014 r., godz. 20.49Julita OktabaZmiana kolejności podlinków
02.09.2014 r., godz. 20.48Julita OktabaZmiana kolejności podlinków
02.09.2014 r., godz. 20.42Julita OktabaZmiana kolejności podlinków
22.10.2013 r., godz. 13.28Adam PodemskiEdycja strony
14.10.2013 r., godz. 08.37Adam PodemskiDodanie strony

Strona oglądana: 83041 razy.